|
Faay Vianen B.V. helpt mee het onmogelijke mogelijk te maken: Hart In Aktie voor de luchtballon!
SBS 6 heeft zich de afgelopen maanden ingespannen om in een recordtijd vakantieappartementen, geschikt voor gezinnen met een gehandicapt kind, te realiseren op het terrein van Stichting De Luchtballon. SBS 6 doet dit echter niet alleen. Vele vrijwilligers en sponsoren, zoals Faay Vianen B.V., spelen hierin een onmisbare rol.
Stichting De Luchtballon organiseert al sinds 1984 therapeutische vakanties waar jongeren van vijf tot en met zeventien jaar met astma vakantie kunnen vieren.
Sinds 2001 vinden deze kampen plaats op het 6,5 ha grote eigen terrein in het bosrijke Brabantse buurtschap Calfven, bij Ossendrecht. De deelnemers aan de kampen komen zowel uit Nederland als uit andere Europese landen. De Luchtballon vatte enige jaren geleden het plan op om ook vakanties mogelijk te maken voor gezinnen met een gehandicapt kind. Al vele jaren spannen honderden vrijwilligers en tientallen bedrijven zich in om dit doel, waarvoor zo'n tien jaar is uitgetrokken, te realiseren.

Het SBS 6-programma Hart in Aktie, dat als motto heeft het onmogelijke mogelijk te maken, heeft zich nu ook aan De Luchtballon verbonden. Onder leiding van Wendy van Dijk, zal samen met de bestaande vrijwilligers en sponsoren, in een recordtijd een van de vervallen loodsen aangepakt worden.
Ook wij, Faay Vianen B.V. wilde graag een 'Wandje meehelpen...'
Aangezien wij gespecialiseerd zijn in de productie van wand- en plafondsystemen leveren we ruim 200 m2 scheidingswanden voor een vervallen loods die inmiddels is omgetoverd tot speelparadijs. In deze loods bevindt zich o.a. een kleedruimte en een kinderspeelhal.

Hart in Aktie: SBS 6 10 jaar wordt zaterdag 27 augustus om 20.30 uur uitgezonden op SBS 6.
|