In deze nieuwsbrief: |
GR voorzetwanden: ruimtebesparend met een maximale isolatie Lees meer> |
In drie stappen naar een kostenindicatie met de FAAY Wandcalculator Lees meer> |
Even voorstellen: Nieuwe medewerkers Lees meer> |
Beursagenda Lees meer> |
Ter info Lees meer> |
Faay Vianen B.V. Mijlweg 3 4131 PJ Vianen Postbus 116 4130 EC Vianen
Telefoon: 0347-376624 Fax: 0347-377940 E-mail: info@faay.nl www.faay.nl | |
| U ontvangt deze e-mail omdat u bent geabonneerd op de Faay e-mail nieuwsbrief. |
| GR voorzetwanden: ruimtebesparend met een maximale isolatie |
|
Met woningisolatie kan men jaarlijks veel geld besparen. Maar isoleren is niet alleen prettig voor de portefeuille, maar ook voor het milieu. Een goed geïsoleerd huis bespaart stookkosten en levert tevens een positieve bijdrage aan de verlaging van CO2-uitstoot. De GR voorzetwanden (GR55 & GR65) van Faay® geven een hoge thermische isolatie bij weinig ruimteverlies. De speciale profielen voorkomen koudebruggen en thermische lekkage tussen de naden. Ze zijn zo vormgegeven dat de spouw goed geventileerd blijft en maken bovendien een zeer snelle montage mogelijk.
Ruimtebesparing van wel 50%! De voorzetwand is opgebouwd uit een gipsplaat in combinatie met een ultradunne laag van Kooltherm®
resol-hardschuim, waardoor de plaat ruimte bespaart en maximaal isoleert bij een minimale dikte. Dit revolutionaire isolatiemateriaal haalt al in geringe dikten zeer hoge isolatiewaarden. Hiermee bereikt u een ruimtebesparing van wel 50% (!) t.o.v. traditionele voorzetwanden met minerale wol waarbij de isolatiewaarden gelijk blijven. Bovendien is dampremmende folie overbodig dankzij een aluminium dampremmende cachering. Hierdoor is het isoleren van buitenmuren in oudere woningbouw mogelijk
zonder de bestaande muurconstructie af te breken.
Géén koudebrug, géén warmtelek! De doordachte vorm en constructie van de verbindingsregel voorkomt dat er ter plekke van de naden tussen de panelen warmtelekken ontstaan. Doordat de schroeven in de verbindingsregel verdekt in het systeem zitten opgesloten en niet op het oppervlak liggen, vormen deze geen koudebruggen. De montageprofielen, ook met isolerend schuim, laten bovendien de panelen thermisch lekdicht op elkaar
aansluiten.
|
| In drie stappen naar een kostenindicatie met de FAAY Wandcalculator |
|
Nieuw op onze site is de Wandcalculator. Met de FAAY Wandcalculator bepaalt u snel en simpel hoeveel het u ongeveer kost om een ruimte op te delen met wanden. Na het bepalen van de ruimtelijke afmetingen, tekent u de gewenste wanden en kozijnen in het bovenaanzicht. Is de
bouwtekening naar wens, dan geeft de wandcalculator u een indicatie van de geschatte kosten en benodigde bouwmaterialen. Naast de FAAY Wandcalculator bieden wij ook advies en begeleiding tijdens het voortraject van projecten. Per 1 april is Mike Mulder aangesteld als Projectleider. Mike houdt zich bezig met het aannemen, uitvoeren, coördineren (turn-key) en opleveren van projecten in de bouw. Daarnaast voert hij het beheer bij de uitvoering van deze
(prefab) projecten.
Uittrekken van materialen De Rayonmanager is er onder andere om samen met u de tekening te bespreken. Na opdracht gaat hij naar onze calculator waar het materiaal wordt uitgetrokken en er een voorcalculatie gemaakt wordt. Hierbij ontvangt u een complete, per onderdeel gespecificeerde, materiaallijst met advies verkoopprijzen (Voor netto prijzen verwijzen we u door naar uw dealer). Voor deze service brengen wij niets in rekening. Bovendien wordt de verwerkingsnorm in
manuur/m2 aangegeven. Hiermee maakt Faay het voor u zeer gemakkelijk om een totaalcalculatie te maken. Tevens bemiddelen wij in het zoeken naar een geschikt montagebedrijf. Wij hebben contacten met diverse goede montagebedrijven in het gehele land.
Goed advies Voor mensen die nog niet bekend zijn met FAAY is het op de bouwplaats misschien even wennen. Met FAAY werken is toch net iets anders. "Je moet het even door hebben, maar dan is het ook heerlijk werken, stukken sneller!" Om mensen al in FAAY te laten denken voordat het project aanvangt kan een van onze Rayonmanagers een workshop geven, met daarin uitleg over de werkwijze, de
benodigde materialen etc. Ook is het mogelijk dat een van onze Rayonmanagers bij aanvang van het werk aanwezig is en van advies kan dienen over werken met FAAY. De werknemers krijgen uitleg en kunnen even op weg geholpen worden.
|
| Even voorstellen: Nieuwe medewerkers |
|
Er zijn de afgelopen tijd heel wat nieuwe gezichten bijgekomen. Bij deze willen wij u nogmaals voorstellen aan onze nieuwe gezichten. Met ingang van 3 september is Marcel van de Werfhorst begonnen als Rayonmanager voor rayon West. Marcel heeft ruime ervaring opgedaan in de bouwbranche en is niet onbekend met een groot gedeelte van zijn regio West. Ook zijn opgedane ervaring in het verleden met het product FAAY komt in deze functie goed van pas.
Daarnaast is ons verkoopteam verder uitgebreid met de komst van Stephan de Ruijter die sinds 17 september ons team is komen versterken als Medewerker Verkoop Binnendienst. Stephan is de spil in ons verkoopteam en neemt een belangrijk aandeel op zich in de opvolging van offertes en het ondersteunen van de buitendienst.
Ook mochten wij Marc Hoek verwelkomen, hij volgt Frank Bunders op als onze nieuwe Verkoopleider en geeft sinds 1 november leiding aan het commerciële team en houdt zich samen met het verkoopteam bezig met het verkopen, voorlichten en technisch adviseren van de potentiële relaties en afnemers in geheel Nederland.
Zoals u eerder in deze Nieuwsbrief al heeft kunnen lezen is per 1 april Mike Mulder begonnen als Projectleider.
Ons vernieuwde verkoopteam bestaat nu uit;
Als u naar ons kantoor komt of belt, is de kans groot dat u door onze nieuwe receptioniste Michelle Vlietstra wordt verwelkomd. Zij zal samen met Wendy Wattimury het onthaal van Faay verzorgen. |
| Beursagenda |
|
Buildings of Belgium te Brussel – 28 en 29 mei Buildings of Belgium is een nieuw evenement dat zich specifiek richt op renovatie, management en maintenance van bestaande residentiële en commerciële gebouwen.
Tour & Taxis, Brussel dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur

Bouw Relatiedagen Hardenberg 2008 – 14 oktober t/m 16 oktober De Bouwrelatiedagen 2008 zijn drie dagen lang het trefpunt waar ondernemers en relaties uit de bouwbranche elkaar ontmoeten. In een sfeervolle ambiance kunt u informatie uitwisselen, inspiratie opdoen en contacten leggen.
Evenementhal Hardenberg dagelijks geopend van 14.00 tot 22.00 uur |
| Ter info |
|
Onderstaande dagen zijn wij gesloten:
- 2e Pinksterdag Maandag 12 mei
- BouwVak Week 30, 31 en 32 (21 juli t/m 8 augustus)
| | |